Sport- Hobby - Madonna di Campiglio sezon 2010

13.12 - 20.12 Madonna di Campiglio
Otwarcie sezonu we Włoszech:


Rozpocznij sezon razem z elitą najlepszych na świecie . W trakcie Campu będzie możliwość podpatrzenia w akcji najlepszych zawodników na świecie, przygotowujących się do zawodów. Zapraszamy na siedmiodniowy wyjazd ukierunkowany głównie na rozjeżdżanie i trening jazdy carvingowej. Przez cały czas trwania wyjazdu do Państwa dyspozycji pozostaje kadra instruktorska, która pomoże doskonalić techniki jazdy.

W ofercie 6 dni wspaniałej jazdy po włoskich trasach, niepowtarzalny górski i dobra zabawa.

O miejscu:


Madonna di Campiglio to jedna z najważniejszych stacji sportów zimowych, często nazywana "nr 1 w Alpach włoskich". Składa się na to bogata oferta turystyczna, możliwość uprawiania wielu dyscyplin (narciarstwo alpejskie, biegowe, snowboard itp.), wspaniały pejzaż, tradycja, wysoka jakość usług turystycznych, gościnność kurortu, centrum wyłączone z ruchu samochodowego i wreszcie "karuzela" tras zjazdowych w otoczeniu niezwykłych szczytów Dolomitów Brenta i grupy Presanella.

Z wysokości 1.550 m rozchodzi się sieć 22 nowoczesnych wyciągów przewożących 31.500 osób na godzinę i które w krótkim czasie docierają do stóp Dolomitów Brenta i Adamello-Presanella. Do dyspozycji narciarzy jest 70 km tras z czego 60% wyposażonych jest w armatki śnieżne.

Więcej szczegółów: www.campiglio.com


Cena : zostanie podana wkrótce

(Oferta zależna od ilosci uczestników)

w tym:

  • skipass dni - na cały rejon Dolomiti di Brenta
  • zakwaterowanie w hotelu **** - 7 dni - apartamenty (z kuchnią i łazienką)
  • "" wyżywienie - half-board - śniadanie i obiadokolacja
  • transport autokarem na trasie do Madonny i powrót
  • dla chętnych: opieka instruktora PZN oraz filmowanie i analiza postępów w nauce
  • płyta DVD z nagranym materiałem filmowym i zdjęciamiSerdecznie zapraszamy